Zamówienia opłacone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia.

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

nitowniki

( ilość produktów: 1 )

Wśród ogólnodostępnych narzędzi służących do scrapbookingu wyróżnić możemy akcesoria przeznaczone do nitowania. Mianem tej techniki nazywamy sposób łączenia ze sobą różnych materiałów, które w konsekwencji mają za zadanie wzbogacić wystrój projektu artystycznego. Pośród wielu zalet, jakimi bez wątpienia charakteryzuje się nitowanie, można przede wszystkim wymienić wysoce dekoracyjny charakter oraz możliwość rezygnacji z tradycyjnych form łączenia wykorzystujących klej lub taśmę. Rodzić się może pytanie, do czego wykorzystać ów nity? Odpowiedź jest prosta! Do wykonywania różnorodnych albumów tematycznych, kartek okolicznościowych, zaproszeń, jak również zawieszek do prezentów czy etykiet. Tak naprawdę, jedynie nasza własna wyobraźnia będzie dyktowała ograniczenia w sposobie ich wykorzystania.

Nitownik jako nieodzowny element w technice nitowania

Łączenie różnych materiałów nie byłoby możliwe bez nitownika. Jest to specjalistyczne narzędzie wyposażone w końcówki o różnych średnicach, które po wkręceniu i uderzeniu młotkiem pozwolą na uzyskanie otworu nitowego. To łatwy i bezpieczny w obsłudze przedmiot, który podziurkuje niemalże każde tworzywo, począwszy od papieru, kartonu, tekturę po piankę, filc, papier fotograficzny, plastik czy cienką skórę.

Inną techniką wzbogacającą projekty rękodzielnicze jest bigowanie, nakładające na użytkownika konieczność posiadania specjalnej tablicy do bigowania. Przy jej udziale możliwe jest wykonanie bigu, czyli specjalnego rowka, ułatwiającego zgięcie papieru. W creativehobby.pl znajdziemy produkty i akcesoria do obu tych technik, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 3726 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-25
wszystko sprawnie, zgodnie z ofertą
2023-05-24
Zawsze jestem mega zadowolona❗ dziękuję
pixel