Darmowa dostawa do 17 000 Punktów Odbioru dla zamówień od 150 zł. Zamówienia opłacone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia.

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wakacyjna girlanda na lato

2019-08-08
Wakacyjna girlanda na lato

Wakacyjna girlanda - kursik DIY

Spotkania ze znajomymi w ogrodzie czy na tarasie wymagają specjalnych dekoracji. Zobacz więc jak wykonać efektowną wakacyjną girlandę na lato. Wszystko to w tutorialu pokazane jest krok po kroku! Do dzieła!

Wakacyjna girlanda DIY

Witam Was ser­decz­nie!

Widzie­li­ście już jarzę­binę na drze­wach, mimo, że dopiero począ­tek sierp­nia? ;) Ale ja na­dal w let­nich kli­ma­tach, peł­nych mor­skich opo­wie­ści.   
Zain­spi­ro­wana waka­cyj­nymi przy­ję­ciami na świe­żym powie­trzu, posta­no­wi­łam spra­wić sobie gir­landę, która będzie ide­al­nym dodat­kiem do tema­tycz­nych spo­tkań na ogródku, czy bal­ko­nie. Piraci, morze, łódki i nie­bie­ski kolor – jako motyw prze­wodni. Co Wy na to?
Jeśli rów­nież chce­cie uroz­ma­icić chwile w gro­nie zna­jo­mych czy rodziny, wła­sno­ręcz­nie przy­go­to­wa­nymi deko­ra­cjami, zapra­szam na dzi­siej­szy wpis

Przygotowania - z czego powstanie wakacyjna girlanda

Oto wszystko, co będzie nam potrzeb­ne do wykonania girlandy DIY…    

Materiały do girlandy wakacyjnej

Wybra­łam papier kra­ftowy, który ide­al­nie nadaje się na moją bazę.
Wyci­nam z niego pro­por­czyki – 5 sztuk (oczy­wi­ście jeśli chce­cie, może­cie ich zro­bić wię­cej lub mniej, wszystko zależy od Was).

Z papieru do scrap­bo­okingu wyci­nam mniej­sze, dopa­so­wane do mojej bazy cho­rą­giewki. Każda z nich ma inny wzór, dzięki temu girlanda wakacyjna będzie ciekawiej wyglądać.

Girlanda wakacyjna - proporczyki

Przy­kle­jam warstwy papieru na siebie, a za pomocą sza­blonu, gdzie­nie­gdzie nakła­dam pastę gesso.

Nakładanie gesso

Miej­sca, w któ­rych nało­ży­łam gesso, spry­skuję tuszem alko­ho­lowym (nie robi­łam tego na każ­dym pro­por­czyku).
Dokle­jam też kawa­łeczki bia­łego tiulu.

I jeszcze tiul

Pora na dekorowanie wakacyjnej girlandy DIY

Czas na wybra­nie głów­nych ele­men­tów i dodat­ków do każ­dej z czę­ści mojej gir­landy.
Tnę małe paseczki dopa­so­wane kolo­ry­stycz­nie do bazy. Dokła­dam też tek­turki oraz wycięte z arku­szy dodatki – muszelki, balony, kotwice. 

dekorowanie girlandy

Gdy już mniej wię­cej wiem, jak będzie wyglą­dała moja kom­po­zy­cja, mocuję wszystko war­stwowo – za pomocą koste­czek 3d oraz Magica. 



Pozo­staje przy­mo­co­wać tro­chę meta­lo­wych ele­men­tów oraz dodać kilka pasu­ją­cych do cało­ści nakle­jek oraz krysz­ta­łów.
Na koniec skra­piam każdą z czę­ści deli­kat­nie białą farbą za pomocą pędzelka.
A dziur­ka­czem wyci­nam dziurki i prze­ciągam sznu­rek. 

Ostatnie szlify girlandy

Wakacyjna girlanda gotowa!

Moja gir­landa jest gotowa do zawie­sze­nia i na pewno będzie cie­szyła oko na nie­jed­nej let­niej impre­zie ;)

jak zrobić wakacyjną girlandę - oto odpowiedź

tutorial na girlandę - efekty

Grilanda wakacyjna gotowa

Wakacyjna girlanda jest gotowa

Dekoracja na lato - girlanda

Girlanda DIY gotowa








Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019

Produkty wykorzystane do stworzenia projektu

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 3493 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-06
polecam
2022-12-02
Ok

Nasz Sklep wraz z Zaufanymi Partnerami przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, np. IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych, oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań w tym także do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych) oraz do poprawnego działania strony internetowej.

Klikając „Zgadzam się, chcę przejść do strony” wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz przetwarzanie zapisanych przez nie Twoich danych osobowych w celu dostosowania treści na stronie na naszego Sklepu do Twoich preferencji, a także w celach statystycznych i marketingowych, w tym do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych). Polityka prywatności

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel