Zamówienia opłacone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia.

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

WIELKANOCNA FOLD CARD & SHAKER BOX

2018-03-09
WIELKANOCNA FOLD CARD & SHAKER BOXZobacz krok po kroku, jak wykonać kartkę typu fold card wraz z shaker boxem. To naprawdę nic trudnego!

1. Przygotuj potrzebne materiały.

Przydadzą się: kwadratowa baza do kartki, papier scrapowy, tusze Memento, kredki akwarelowe, farbki akwarelowe, wykrojnik RAMKA-JAJKO Z ŻONKILAMI Nellie’s Choice, cekiny, brokat, styropianowe jajeczka, przezroczystą okładkę akrylową.2. Jedną część bazy złóż na pół. Przygotuj 3 panele z papieru scrapowego nieco mniejsze od bazy kartki.

3. Z papieru wizytówkowego wytnij 2 owale.
Następnie w jednym z nich wytnij nieco mniejszy owal, aby uzyskać ramkę shaker boxa, do której za pomocą taśmy dwustronnej przyklej wycięty z okładki akrylowej owal, który będzie tworzyć okienko shaker boxa.
Następnie podklej je od wewnątrz taśmą piankową, wsyp do środka cekiny i brokat, a następnie zamknij wcześniej wyciętym owalem.4. Z papieru wizytówkowego i i papieru scrapowego wytnij za pomocą wykrojnika ramki z żonkilami Nellie’s Choice dwie ramki.
Tę z papieru scrapowego przyklej bezpośrednio na ramkę przygotowanego wcześniej shaker boxa, natomiast drugą (z papieru z wizytówkowego) potuszuj tuszami Memento - zwłaszcza płatki żonkili.
Następnie wytnij same kwiaty i przyklej na drugą ramkę, tak aby tworzyły kwiaty 3D.5. Tak przygotowanego shaker boxa przyklej za pomocą kleju Magic na przygotowaną wcześniej bazę kartki – na 1-wszy panel, dodaj ozdoby w postaci wyciętych z papieru elementów i jajeczek styropianowych, i kartka gotowa!
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018

Produkty wykorzystane do stworzenia projektu

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 3726 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-30
Jak zwykle szybko i profesjonalnie!
2023-05-27
Polecam
pixel