Pudełko na drobiazgi DIY
2015-11-25

Powoli zbliżają się święta, a wraz z nimi szykowanie prezentów dla najbliższych. Dlatego w dzisiejszym wpisie pokażę Wam pudełka, które wykonałam razem z Kasią z zespołu Creativehobby. Według nas to doskonały pomysł na prezent, i to nie tylko świąteczny. A pudełko na drobiazgi można dodatkowo wzbogacić łakociami.
Jak zrobić pudełko na drobiazgi DIY?
Choć nasze pudełka wykonałyśmy w podobny sposób, to jednak pojawiły się różnice w wykończeniu. Ale od początku :)
- Najpierw pomalowałyśmy białe pudełko tekturowe farbą akrylową. Dla lepszego krycia można nałożyć 2-3 warstwy farby.
- Po wyschnięciu na pudełko obklejone taśmą papierową nałożyłyśmy pasek z pasty strukturalnej. Po wyschnięciu swój pasek wraz z całą podstawą pudełka pomalowałam na czarno. Kasia z kolei zostawiła biały pasek.
- Gdy farba na moim pudełku wyschła, pokryłam ją srebrną pastą postarzającą.
- Teraz pora na wieczko. Do jego zdobienia wykorzystałyśmy drewniane dekoracje. Kasia pomalowała napis czarną farbą akrylową, ja z kolei na drewnianego ptaszka nakleiłam papier do scrapbookingu za pomocą kleju Decoupage 3w1. Tym samym klejem przykleiłyśmy dekoracje do pudełka.
- Żeby wieczko nie było takie bez wyrazu, wykonałyśmy przetarcia czarną farbą przy użyciu mojego ulubionego pędzla szczecinowego KR86.
Nasze pudełka
Jak Wam się podoba połączenie kolorów czarnego i białego? Bo według mnie sprawdza się ono zawsze. Jest nie tylko eleganckie, ale również uniwersalne.
Pokaż więcej wpisów z
Listopad 2015