Zamówienia opłacone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia.

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje dla Instytucji

Chcesz kupić artykuły kreatywne w imieniu Instytucji Publicznej lub Placówki Oświatowej i nie masz pewności jak to zrobić? Poniżej znajdziesz wskazówki, które mam nadzieję, rozwieją Twoje wątpliwości. Miłej lektury :)

 

Czy wystawiacie faktury VAT?

TAK, wystawiamy fakturę VAT dla zamówień, w których zostanie zaznaczona opcja Faktura VAT oraz zostaną podane dane w trakcie składania zamówienia.
Jeżeli po złożeniu zamówienia zorientujesz się, że dane nie zostały podane, skontaktuj się od razu z nami (telefonicznie, mailowo) i podaj dane do faktury.

 

Czy wystawiacie faktury z podziałem na Nabywca/Odbiorca?

TAK, wystawiamy faktury z podziałem na Nabywca/Odbiorca. W trakcie składania zamówienia w danych do faktury wprowadź dane Nabywcy, natomiast dane Odbiorcy wpisz w komentarzu do zamówienia.

 

Czy wystawiacie faktury terminowe?

TAK, wystawiamy faktury z 7-dniowym terminem płatności dla Instytucji, Placówek Oświatowych, Stowarzyszeń. W przypadku pierwszych 2-3 zamówień faktura z odroczonym terminem wysyłana jest drogą mailową, a paczka z towarem i fakturą w formie papierowej wysyłana jest dopiero w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie. Kolejne zamówienia są wysyłane automatycznie po przygotowaniu, a faktura terminowa dołączana jest do paczki.

Zamówienie złóż przez stronę, wybierając odpowiednią formę dostawy z kolumny "płatność przed wysyłką", a w formie płatności "wybiorę później". W ostatnim kroku, w komentarzu do zamówienia dopisz informację, że chcesz fakturę terminową.

Jeżeli reprezentujesz inną placówkę publiczną, skontaktuj się z nami w celu ustalenia, czy możesz otrzymać fakturę terminową.

 

Czy wystawiacie faktury pro forma?

TAK, wystarczy, że złożysz zamówienie i faktura pro forma automatycznie zostanie wysłana na maila po złożeniu zamówienia. W przypadku, gdy faktura pro forma musi zostać wystawiona z podziałem na Nabywcę/Odbiorcę, to w danych do faktury podaj dane Nabywcy, a w komentarzu dane Odbiorcy oraz informację, żeby wystawić fakturę pro forma. Po otrzymaniu tych informacji faktura pro forma zostanie wystawiona i przesłana na adres mailowy podany w zamówieniu.

 

Co z kosztem wysyłki na fakturze?

Jeżeli koszt wysyłki jest ważnym tematem dla Ciebie, to w komentarzu do zamówienia napisz stosowną informację, a my ze swojej strony pomożemy Ci w tej sprawie

 

Jeżeli nadal nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania lub nie masz pewności czy wszystkie dane podałaś prawidłowo, skontaktuj się z nami telefonicznie (32 282 53 22) lub mailowo (biuro@creativehobby.pl), a my wszystko sprawdzimy i odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 3726 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-27
Polecam
2023-05-25
wszystko sprawnie, zgodnie z ofertą
pixel