Producent
Kreatywne Inspiracje decoupage rekodzielo scrapbooking cardmaking farby zdobienie przedmiotow

 

enlightenedPoniższe rabaty obowiązują zarówno klienta detalicznego jak i hurtowego klienta instytucjonalnego

enlightenedIle możesz zyskać ?

 

Maksymalny rabat ilościowy* jaki możesz uzyskać

Maksymalny rabat jaki możesz uzyskać pochodzący z:

- rabatu wartościowego*

lub

- rabatu lojalnościowego*

lub

- rabatu O/P/N/K*
 
Maksymalny rabat skumulowany
10% + 10% = 20%

 

enlightened Obowiązujące rabaty

 

Rabat ilościowy*

* Rabat ilościowy – jest naliczany przy zakupie określonej ilości opakowań danego towaru/wersji produktu zgodnie z określonymi progami. Rabat ten zawsze sumuje się z najwyższym, przysługującym w danym momencie rabatem spośród: rabatu wartościowego, rabatu lojalnościowego lub rabatu O/P/N. Rabat nadawany jest na wszystkie produkty z wyjątkiem tych objętych statusem promocji lub wyprzedaży.

ilość opakowań rabat
od 3

3%

od 5 5%
od 10 10%

 

Rabat wartościowy* * Rabat wartościowy – jest naliczany dla określonej wartości danego koszyka zgodnie z określonymi progami. Rabat ten zawsze sumuje się z rabatem ilościowym i wybierany jest jako najwyższy, przysługujący w danym momencie rabat spośród: rabatu wartościowego, rabatu lojalnościowego lub rabatu O/P/N. Rabat nadawany jest na wszystkie produkty z wyjątkiem tych objętych statusem promocji lub wyprzedaży.
wartość rabat
od 400 zł

4%

od 500 zł 5%
od 700 zł 7%
od 1000 zł 10%

 

Rabat lojalnościowy* * Rabat lojalnościowy – jest naliczany po przekroczeniu określonych progów kwot wydanych na łączne zakupy dokonane w sklepie. Rabat ten zawsze sumuje się z rabatem ilościowym i wybierany jest jako najwyższy, przysługujący w danym momencie rabat spośród: rabatu wartościowego, rabatu lojalnościowego lub rabatu O/P/N. Rabat nadawany jest bezterminowo na wszystkie produkty z wyjątkiem tych objętych statusem promocji lub wyprzedaży. Rabat uwzględniany jest dla zamówień dokonanych tylko przez zarejestrowanego klienta, tylko dla zamkniętych zamówień ze statusem „zrealizowane”.
wartość rabat
od 400 zł

2%

od 600 3%
od 800 zł 4%
od 1000 zł 6%
od 1500 zł 8%
od 2000 zł 10%

 

Rabat O/P/N/K* * Rabat O/P/N – rabat pochodzący z „oceń nasz sklep”, „poleć znajomym”, „zapisz się do newslettera” - rabat udzielany jest jednorazowo w historii danego konta w sklepie i przypisany jest danemu adresowi e-mail. Warunkiem otrzymania rabatu jest posiadanie konta w sklepie. Rabat przydzielany jest na pierwsze zakupy wykonane po jednej z trzech akcji: „oceń nasz sklep”, „poleć znajomym”, „zapisz się do newslettera”. Rabat ten zawsze sumuje się z rabatem ilościowym i wybierany jest jako najwyższy, przysługujący w danym momencie rabat spośród: rabatu wartościowego, rabatu lojalnościowego lub rabatu O/P/N. Rabat nadawany jest na wszystkie produkty z wyjątkiem tych objętych statusem promocji lub wyprzedaży.
* Rabat K - rabat pochodzący z "kodu rabatowego" zawsze sumuje się z rabatem ilościowym i wybierany jest jako najwyższy, przysługujący w danym momencie rabat spośród: rabatu wartościowego, rabatu lojalnościowego lub rabatu O/P/N. Rabat nadawany jest na wszystkie produkty z wyjątkiem tych objętych statusem promocji lub wyprzedaży.
O/P/N - 2%
K - n%
 
(wielkość n% udzielonego rabatu dla kodu rabatowego może być różna i ustalana jest  dla danej akcji promocyjnej przez administratora sklepu)

 

_


Opinie klientów o sklepie creativehobby.pl