Producent
Kreatywne Inspiracje decoupage rekodzielo scrapbooking cardmaking farby zdobienie przedmiotow
Dział o nas
    Marka creativehobby.pl działa na europejskim rynku od 2003 roku. Od dłuższego czasu jest zaliczana do czołowych polskich sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą materiałów i artykułów hobbystycznych z zakresu twórczości kreatywnej, rękodzieła i szerokiej gamy technik zdobniczych.

     Dzięki ciągle poszerzanej ofercie jesteśmy w stanie sprostać stale rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Nasi pracownicy to osoby związane z branżą od wielu lat, nieustannie biorące udział w targach, szkoleniach i prezentacjach największych światowych i krajowych producentów i dystrybutorów. Naszą znajomość branży, produktów oraz różnych technik zdobniczych staramy się stale przedkładać na fachowe doradztwo i obsługę klienta.

     Creativehobby.pl oferuje Państwu ponad 18 000 różnych artykułów pogrupowanych w kilkunastu głównych kategoriach tematycznych. Szeroki, stale rosnący asortyment oraz różnorodność i indywidualność oferty na tle konkurencji sprawiło, że zaufało nam już ponad 32 000 klientów. W roku 2015 miesięcznie średnio realizujemy ponad 1 900 zamówień. Logistykę sprzedaży opieramy o własne stany magazynowe, przez co gwarantujemy naszym klientom pełną dostępność towarów.